Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Çağlar Tesisat – Hakkımızda

Çağlar Tesisat, 2009 yılında ‘Çağlar Tesisat Kanal Açma ,Dekorasyon ve Elektrik’ adıyla Ankara’da faliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda hizmet yelpazesini genişleten Çağlar Tesisat halen Merkezi Ankara’da  öncelikli olmak üzere ve şubesi İzmir’ de Basın sitesi mah 172/2 sokak 2/c Karabağlar’da Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Güzel Yalı, Konak, Bornova başta olmak üzere tüm İzmir’de Kanal Açma, Kanal Görüntüleme Sıcaklık Nem Ölçme, Sıhhi Tesisat, Sıhhi Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Musluk Tamiri ve Değişimi, Pis Su Tesisatı ve Tamiratı, Su Kaçağı Tespiti, Kanal Açma, Gaz Kaçağı Tespiti, Çatı Aktarma, Alçı Boya ve Kartonpiyer Hizmetleri, Fayans ve Kalebodur İşleri, İç ve Dış Boyama, Mantolama, Karo Taşı Döşeme İşleri ve Mermer Döşeme Hizmetleri alanlarında faliyetlerini sürdürmektedir.

Kanal Açma Kanal Görüntüleme

Çağlar Tesisat İzmir’de siz müşterilerine 7 / 24 Hizmet ve ücretsiz keşif olanakları sunmaktadır.

Sıhhi Tesisat ve Elektrik Tesisatı Kanal Açma, Kanal Görüntüleme, Logar Yer tespiti Sıcaklık Nem Ölçme konularında uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere, araştırmaya ve eğitime önem vererek bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır. İzmir’de sizlere Sıhhi Tesisat, Sıhhi Su Tesisatı, Elektrik Tesisatı, Musluk Tamiri ve Değişimi, Pis Su Tesisatı ve Tamiratı, Su Kaçağı Tespiti, Kanal Açma, Gaz Kaçağı Tespiti, Çatı Aktarma, Alçı Boya ve Kartonpiyer Hizmetleri, Fayans ve Kalebodur İşleri, İç ve Dış Boyama, Mantolama, Karo Taşı Döşeme İşleri ve Kayıp Logar Hattı Bulma Mermer Döşeme Hizmetleri alanlarında hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.

Hizmet Anlayışı

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun kalmasıdır.

Hizmet sektöründe hangi alan olursa olsun merkezde daima müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan bir firmayız.

Tesisat İşlerinde Müşteri Memnuniyeti

Her zaman dediğimiz gibi biz ilkeleri olan bir firmayız. Tesisatı işlerinde kalite, güven, hız, ekonomik hizmet en önem verdiğimiz ilkelerdir. Tüm bunların merkezinde müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Profesyonel Ekip

Hizmetlerimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde referanslarımıza katılın!