Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Akustik Dinleme

Akustik Dinleme Su Kaçağı Tespiti

Evlerde ve iş yerlerinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan su kaçağı, en kısa zamanda tespit ve müdahale yapılmadığı zaman daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu su kaçaklarına erken müdahale edildiğinde daha az maliyetle ve zamanla sorun çözüle biliyorken geç kalındığı durumlarda mevcut yapıya kalıcı zararlar verebilir, çok daha masraflı olabilir hatta geri dönülemez hasarlara neden olabilir. Bu noktada günümüz son teknoloji cihazlarla yeni başlamış su kaçaklarının tespiti artık daha kolay. Profesyonel akustik dinleme cihazlarımızla, termal kameralarla ve kana görüntüleme sistemlerimizle ister eviniz isterse iş yeriniz isterse açık alan fark etmeksizin sıcak – soğuk temiz su, yangın hidrantları ve pis su gideri – kanal – logar lardaki kaçakları noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Apartman ve Daire İçi Su Kaçağı Tespiti

Apartman ve daire içi su kaçağı tespiti beton, alçı, mermer, parke veya seramik gibi yüzeylerin altındaki gürültü seviyesi dinlenerek noktasal olarak yapılır. Apartman içi su kaçağı tespiti ve daire içi su kaçağı tespiti akustik dinleme sayesinde gereksiz kazı ve kırımdan kaçınılarak sadece kaçağın olduğu bölgeye müdahale yapılır ve kullanılacak kaynaklar minimuma indirilir. Zahmet seviyesi ile birlikte tamir maliyetlerinden ve zamandan tasarruf edilir.

Daire içi su kaçağı tespiti (Daire içi sıcak su hattı su kaçağı)

Dış Alan Su Kaçağı Tespiti

Akustik dinleme cihazına entegre sistemler ile fabrika, otopark, siteler, benzinlik gibi tesislerin pahalı yapı sistemlerine gereksiz kazı yapılarak zarar vermeden dış alan su kaçağı tespitleri yapılabilmektedir. bu yapılardaki asfalt ve beton gibi sert zeminli veya çim, çakıl, kırık taş gibi yumuşak zeminli alanlarda gürültü yoğunluğu ve gürültünün görsel gösterimi değerlendirilerek temiz su isale hattı kaçağı veya yangın isale hattı kaçağının tamir edilebilmesi için kazı yapılacak alan doğru olarak bulunur.

Ana isale hattı dış alan arama ile su kaçağı tespiti

Ana isale hattı dış alan arama ile su kaçağı tespiti

Termal Görüntüleme

Sıcak su hatları ve kalorifer hatlarındaki su kaçaklarını bulmak için son teknoloji termal kameralar kullanmaktayız. Bu sayede sıcak su kaçakları kırmadan en kısa ve maliyetsiz yöntemle tespit edilebilmekte. Aynı zamanda bu termal kameralar ile nem kontrolü sayesinde evinizde oluşan duvar kabarmaları, nemlenme ve küflenme nedenleri öğrenilerek gerekli çözümler konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.

Not: İzmir’in her bölgesine 7/24 apartman ve daire içi su kaçağı tespiti hizmetimiz mevcuttur. Her türlü su kaçağı sorununuz veya sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İzmir

Su kaçağı tespiti İzmir Aliağa

Su kaçağı tespiti İzmir Balçova

Su kaçağı tespiti İzmir Bayındır

Su kaçağı tespiti İzmir Bayraklı

Su kaçağı tespiti İzmir Bergama

Su kaçağı tespiti İzmir Beydağ

Su kaçağı tespiti İzmir Bornova

Su kaçağı tespiti İzmir Buca

Su kaçağı tespiti İzmir Çeşme

Su kaçağı tespiti İzmir Çiğli

Su kaçağı tespiti İzmir Dikili

Su kaçağı tespiti İzmir Foça

Su kaçağı tespiti İzmir Gaziemir

Su kaçağı tespiti İzmir Güzelbahçe

Su kaçağı tespiti İzmir Karabağlar

Su kaçağı tespiti İzmir Karaburun

Su kaçağı tespiti İzmir Karşıyaka

Su kaçağı tespiti İzmir Kemalpaşa

Su kaçağı tespiti İzmir Kınık

Su kaçağı tespiti İzmir Kiraz

Su kaçağı tespiti İzmir Konak

Su kaçağı tespiti İzmir Menderes

Su kaçağı tespiti İzmir Narlıdere

Su kaçağı tespiti İzmir Ödemiş

Su kaçağı tespiti İzmir Seferihisar

Su kaçağı tespiti İzmir Selçuk

Su kaçağı tespiti İzmir Tire

Su kaçağı tespiti İzmir Torbalı

Su kaçağı tespiti İzmir Urla