Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Apartman ve Daire İçi Su Kaçağı Tespiti

Apartman ve daire içi su kaçağı tespiti akustik dinleme cihazı sayesinde beton, alçı, mermer, parke veya seramik gibi yüzeylerin altındaki gürültü seviyesi dinlenerek temiz su kaçağı noktasal olarak yapılır.

Apartman içi su kaçağı tespiti

 Apartman gibi çok haneli komplekslerde ana şebekeden gelen su, su saatlerine ulaştıktan sonra her daireye aynı noktadan yada farklı güzergahlardan dağılır. Apartmanlardaki paslanmaya dayanıksız demir tesisatlar, kullanım ömrünü tamamlamış eski tip plastik borular yada yanlış montaj yapılmış tesisatlar su kaçaklarına neden olmaktadırlar.  Bu dairelere giden ana su tesisatlarında oluşabilecek kaçaklar bir veya birden çok dairede su sızıntılarına, neme hatta küf oluşumuna sebep olur. Bu hatlar birden çok dairenin içinden geçebileceği için de sorunun nerede ve hangi boruda olduğunu bulmak zorlu bir işlem olabilir. Bu noktada günümüz son teknoloji akustik dinleme ve termal kamera cihazlarımızla sorunlu yerde noktasal apartman içi su kaçağı tespiti yapıyoruz. Bu sayede gereksiz kırımlara gerek kalmadan en az maliyetle tamiratı sağlanmakta ve zaman kaybı en aza indirilerek mağduriyetlerin önüne geçilmekte.

Ana isale hattı kaçat tespiti 13 Ana isale hattı kaçat tespiti 11 Ana isale hattı kaçat tespiti 5

Ana isale hattı kaçat tespiti 5 Ana isale hattı kaçat tespiti 8 Ana isale hattı kaçat tespiti 3

Apartman içi su kaçağı tespiti

Daire içi su kaçağı tespiti

 Daire içlerinde gerek eski tesisatlar gerekse yani olsa dahi yanlış yapılmış tesisatlar su kaçaklarının en temel nedenleri arasındadır. Bu kaçaklara en kısa sürede müdahale etmek hem kaçağın bulunduğu hem de kaçağın sızabileceği komşu daireler açısından çok önemlidir. Müdahalede geç kalınmış kaçaklar nem, küf gibi sorunlara neden olmakla beraber boya kabarmaları, sıva dökülmeleri, parke kabarmaları, kartonpiyer atmaları, alçı panel çürümeleri gibi tamirat gerektiren maliyetlere sebep olabilir. Bu noktada son teknoloji termal kamera ve akustik dinleme cihazlarımızla dairede bulunan ister sıcak su kaçağı ister soğuk su kaçağı nı zemin veya duvar fark etmeksizin noktasal olarak buluyoruz. Kullandığımız cihazlar parke, mermer, granit, seramik, beton, alçı gibi her türlü yüzeyde kullanıma uygunluğu sayesinde gereksiz kırım yapmadan noktasal olarak kaçakların tespit edilmesine yardımcı olmaktadırlar. Noktasal daire içi su kaçağı tespiti yapılarak bulunan kaçaklara kısa sürede müdahale edilerek doğa bilecek zararlar en aza çekilebilir. Oluşa bilecek mağduriyetler önlenebilir.

Daire içi galvaniz boru su kaçağı tespiti                     Diare içi galvaniz boru su kaçağı tamiri 2                            Diare içi galvaniz boru su kaçağı tamiri       Daire içi su kaçağı tespiti ve onarımı 

 

Not: İzmir’in her bölgesine 7/24 apartman ve daire içi su kaçağı tespiti hizmetimiz mevcuttur. Her türlü su kaçağı surunu veya sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İzmir

Su kaçağı tespiti İzmir Aliağa

Su kaçağı tespiti İzmir Balçova

Su kaçağı tespiti İzmir Bayındır

Su kaçağı tespiti İzmir Bayraklı

Su kaçağı tespiti İzmir Bergama

Su kaçağı tespiti İzmir Beydağ

Su kaçağı tespiti İzmir Bornova

Su kaçağı tespiti İzmir Buca

Su kaçağı tespiti İzmir Çeşme

Su kaçağı tespiti İzmir Çiğli

Su kaçağı tespiti İzmir Dikili

Su kaçağı tespiti İzmir Foça

Su kaçağı tespiti İzmir Gaziemir

Su kaçağı tespiti İzmir Güzelbahçe

Su kaçağı tespiti İzmir Karabağlar

Su kaçağı tespiti İzmir Karaburun

Su kaçağı tespiti İzmir Karşıyaka

Su kaçağı tespiti İzmir Kemalpaşa

Su kaçağı tespiti İzmir Kınık

Su kaçağı tespiti İzmir Kiraz

Su kaçağı tespiti İzmir Konak

Su kaçağı tespiti İzmir Menderes

Su kaçağı tespiti İzmir Narlıdere

Su kaçağı tespiti İzmir Ödemiş

Su kaçağı tespiti İzmir Seferihisar

Su kaçağı tespiti İzmir Selçuk

Su kaçağı tespiti İzmir Tire

Su kaçağı tespiti İzmir Torbalı

Su kaçağı tespiti İzmir Urla