Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Basınçlı Su jeti İle Kanal Açma Temizleme

Basınçlı Su Jeti İle Kanal Açma Temizleme…

Su Jeti

Özel iş yerleri, Okullar, Alışveriş Merkezleri, Hastaneler, Fabrikalar, Otoparklar …..vs  Büyük araçları giremediği yerler için üretilmiş minibüs içerisine kombine şekilde yerleştirilmiş yüksek basınçlı su jeti (250 Bar) su makinasıyla alt yapınızda oluşan Tıkanma, Hat Temizleme, Gider Yıkama, Reklam Panosu Temizleme işlemlerini hızlıca kolay ve garantili bir şekilde yapmaktadır..

Bir Yüksek Basınç Pompası yardımıyla kanal içerisine bırakılan hortum vasıtasıyla kanalizasyon borusuna yüksek basınçlı su verilerek yapılan kanal açma yöntemidir.

100 bar 30 lt/dak. ile 200 bar 72 lt/dak. basınç ve debi aralığında çalışabilen portatif, araç arkasına takılabilen ve araç içine monteli sistemler ile 100 mm ile 600 mm çaplardaki kanalizasyon borularının açılması hizmetini vermekteyiz. Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selçuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı,

Basınçlı Su Jeti

Basınçlı Su Jeti

Bu Araçlarımızdan araç içine monteli sistemimiz olan profijette bulunan sıcak su sistemi sayesinde kimyasal atıkların yoğun olduğu sanayi bölgeleri ve restaurantların yoğun olduğu bölgelerdeki kanalizasyon borularının sıcak sulu sistem ile açılması da mümkündür.

Ülkemizde en çok ihmal edilen konuların başında gelen sorunlardan biriside kanalizasyon borularının periyodik temizliğinin yapılmamasıdır. Kanalizasyon temizliğinin periyodik olarak yapılmamasından dolayı borular içerisinde çeşitli sebeplerden dolayı biriken ve suda erimeyen atıklar zamanla kanalizasyon içerisinde ciddi tıkanmalara neden olmaktadır.
Kanal temizliği için eskiden ilkel yöntemler kullanılmaktaydı ve en ufak bir hatada kazı yapılarak yüksel maliyetlerle onarım gerçekleştirilirdi. Fakat teknoloji geliştikçe buna bağlı olarak bu alandaki sıkıntıları giderecek yeni kanal temizleme, kanal açma araçları üretildi.

Yüksek Basınçlı Su İle Kanal Temizleme Açma

Yüksek Basınçlı Su İle Kanal Temizleme Açma

Kanal borusu yıkama işlemlerinde eski yapılarda özellikle pislik çıkması gerekirken senelerin birikintisi olan kum ve çakılların çıktığını gözlemledik. Bunun gibi ele alabileceğimiz sorunlarda tıkayıcı atıkların hepsi ancak basınçlı su makineyle açılabilmektedir. Boruların tam kapsamlı temizliği için  kanalizasyon gider borusu tıkanıklığını basınçlı yıkama makineyle açan servisler tercih edilmelidir. Kanalizasyon çukuru tıkanıklığı gideren makineli firmalar sıradan tesisatçıların yapamadığı kanalizasyon yıkama ve temizleme işlemini yapar aynı zamanda bu çalışmalar sonucu boruların ilk günkü haline dönmesi sağlanır.

Basınçlı su jeti

ile gider yıkama işleminin tek bir amacı vardır. Kanal borusunda veya binanın atık su tesisatında suyun zor gitmesi durumları olsun  bütün tıkanıklık sorunlarını kesin olarak gidermektir. Atık su tesisatına gönderilen yüksek basınçlı tanzikli su, borunun içinde yapışan artıkları yıkayıp kirlerden arındırarak gider borusu temizliğini sağlar.Tıkalı olan pis su giderlerinin temizliğini sağlama hizmetini sadece kurumsal tesisat servisleri sağlamaktadır. Boru temizliği hizmeti sağlayan servislerin en başında firmamız yer almaktadır.0507 335 40 17   7/24

Basınçlı su jeti Kanal Açma Temizleme

Basınçlı su jeti Kanal Açma Temizleme

Özellikle zemin katlarda bulunan evler tıkanıklık sorunlarıyla daha fazla uğraşırlar. Tıkanıklık sorununu belediyeyi çağırıp açtırdıktan sonra boru içinde kalan artıklar kötü kokulara sebep olmaktadır. Bu kötü kokular ise tuvalete ve banyoya yayılır. Bu sorunu giderebilmek için; basınçlı su yla gider temizleme işlemi yapılmalıdır. Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selçuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı,

Su Jeti Kanal Açma

Basınçlı Su ile Kanal Açma Temizleme

Basınçlı Su Kanal Açma

Basınçlı Su İle Kanal Temizleme

Yüksek Basınçlı Su ile Kanal Temizleme

Su Jeti İle Kanal Temizleme

Su Jetiyle Kanal Açma

Tanzikli Su İle Kanal Temizleme

Su jeti izmir

Su Jeti Kanal Temizleme İzmir

Kanal Temizleme İzmir