Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Dış Alan Su Kaçağı Tespiti

Dış alan kaçakları gözle görülemediği için anlamak ve bulmak oldukça zordur. Dış alandaki gürültü, yoğunluk ve alanın genişliği de su kaçağının yerini bulmayı güçleştirebilir. Aynı zamandan çim, çakıl, toprak, gibi gevşek zeminlerde normal akustik cihazlarla dinlemek sonuç veremez. AVM, fabrika, otopark, rezidans, siteler, benzinlik, üretim tesisi, oteller gibi pahalı alt ve üst yapı sistemleri olan yapılarda noktasal su kaçağı tespiti çok önemlidir. Noktasal olarak bulunan su kaçağı doğru ve en az kırımla müdahale edilmelidir. Bu şekilde hem bu yapıları kullanan işlemeciler ve insanları mağdur etmemek hemde bu pahalı sistemlere gereksiz kırım yapılmamasını sağlamak dış alan su kaçağı tespiti ndeki en can alıcı noktadır.

AVM, Üretim tesisleri, fabrikalar, otoparklar veya oteller gibi işletmeler için zamanın ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Ayrıca işletmelerin üretim ve hizmet aksaması nedeniyle doğacağı sonuçların farkındayız. Bu nedenle meydana gelmiş su kaçağına hızlı ve noktasal dış alan su kaçağı tespiti konusunda sizlerle aynı hassasiyet içinde hizmet vermekteyiz.

Artan nüfus yoğunluğu ve yaşanan göç olayları nedeni ile şehirlerimizde rezidans ve siteler gibi toplu konutlarda oturan insan sayısı artmakta.  Bu tarz çok insanın yaşadığı yapı tesislerinde oluşabilecek herhangi bir sorun çok büyük mağduriyetlere sebep olabilir. Özellikle su kaçağı gibi tespiti zaman alabilen bir sorun baş gösterirse. Yapıya zarar vermeden ve en kısa sürede hızlı bir şekilde su kaçağına müdahale için tespitinin noktasal yapılması da çok önemlidir.

Bu noktada profesyonel akustik dinleme cihazlarımız ve dış alan dinlemeleri için kullandığımız son teknoloji ataşmalarımızla siz değerli müşterilerimizin su kaçağı problemlerini tespit edebiliyoruz. Kullandığımız akustik dinleme cihazı sayesinde hem beton, asfalt gibi sert zeminlerde ki hem de çakıl, çim, toprak, ahşap gibi gevşek ve düzensiz zeminlerde ki su kaçakları buluyoruz.

Site içi dış alan su kaçağı tespiti                                  Site içi dış alan su kaçağı tespiti 5                                   Site içi dış alan su kaçağı tespiti 4

Site içi dış alan su kaçağı tespiti 3                       Site içi dış alan su kaçağı tespiti 1

Site içi ana hat dış alan su kaçağı tespiti

 

Not: İzmir’in her bölgesine 7/24 dış alan su kaçağı tespiti hizmetimiz mevcuttur. Her türlü su kaçağı surunu veya sorularınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İzmir

Su kaçağı tespiti İzmir Aliağa

Su kaçağı tespiti İzmir Balçova

Su kaçağı tespiti İzmir Bayındır

Su kaçağı tespiti İzmir Bayraklı

Su kaçağı tespiti İzmir Bergama

Su kaçağı tespiti İzmir Beydağ

Su kaçağı tespiti İzmir Bornova

Su kaçağı tespiti İzmir Buca

Su kaçağı tespiti İzmir Çeşme

Su kaçağı tespiti İzmir Çiğli

Su kaçağı tespiti İzmir Dikili

Su kaçağı tespiti İzmir Foça

Su kaçağı tespiti İzmir Gaziemir

Su kaçağı tespiti İzmir Güzelbahçe

Su kaçağı tespiti İzmir Karabağlar

Su kaçağı tespiti İzmir Karaburun

Su kaçağı tespiti İzmir Karşıyaka

Su kaçağı tespiti İzmir Kemalpaşa

Su kaçağı tespiti İzmir Kınık

Su kaçağı tespiti İzmir Kiraz

Su kaçağı tespiti İzmir Konak

Su kaçağı tespiti İzmir Menderes

Su kaçağı tespiti İzmir Narlıdere

Su kaçağı tespiti İzmir Ödemiş

Su kaçağı tespiti İzmir Seferihisar

Su kaçağı tespiti İzmir Selçuk

Su kaçağı tespiti İzmir Tire

Su kaçağı tespiti İzmir Torbalı

Su kaçağı tespiti İzmir Urla