Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Kanal Açma Görüntüleme

Yer Döşeme sektöründe büyük işlere imza atan ÇAĞLAR Dekorasyon tecrübesini sizlere aktarmaktadır. Fiyat ve model çalışmaları ile ilgili bilgiler için bizimle iletişime geçiniz. Yer döşeme uygulaması yaptırmak istediğiniz bölge için ücretsiz keşif çalışmasını İzmir içine yapabilmekteyiz.

Kanal Açma Görüntüleme Alaçatı Çeşme

Yer Döşeme ÇeşitleriYer döşemeleri yapılırken uygulanacak alana göre mekanik ve inşaat malzemeleri kullanılmaktadır. Bunun dışında granit, mermer, taş gibi yer döşeme malzemeleri de inşaat malzemeleri içindedir.

Aslında birçok çeşitte yer döşeme şekli bulunmaktadır. Laminant, ahşap, halı, parke, seramik, granit, mermer, taş gibi döşeme türleri mevcuttur. Firmamız bu çeşitler arasından granit ve mermer yer döşemelerini uygulayabilme kabiliyetlerine sahiptir.

Çeşme Kanal Görüntüleme

Ev döşeme diyince aklımıza ilk gelen çalışma türü merdiven döşemeleri, yer döşemeleri, banyo ve mutfak döşemeleridir. Duvar, dış bahçe gibi çeşitleri ev dışı döşemeler olarak geçmektedir.

Alaçatı Kanal Görüntüleme

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi birçok zemin döşeme türü mevcuttur. Bunlardan granit zemin döşeme ve mermer zemin döşeme alanlarında uygulama kabiliyetlerine sahibiz.

Mordoğan Kanal Açma

Uygulanacak olan çalışmanın banyodaki zemin üzerine yapılmasıyla oluşan döşeme türüdür. Banyo çalışmasında kullanılan malzemeler sıvı geçirgenliği dolayısıyla, biraz daha farklı yapıdadır.