Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Kanal Açma 7/24

Çağlar Tesisat Kanal Açma Hizmetleri. Her türlü pis su kanalı, banyo, mutfak ve tuvalet gideri ek kırma işlemi gerektirmeden gerçekleştirilmektedir. Çağlar Tesisat kanal açma işlemlerinde RothenBerger kanal açma cihazları kullanmaktadır. Kanal açma işlemlerinde ek kırma işlemlerine gerek kalmaz dolayısı ile siz müşterilerimize ek masraflar çıkmamaktadır. Kanal açma Tıkanıklık Açma ,işlemlerinde başta İzmir, Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Güzel Yalı, Konak , Bornova, Balcova, olmak üzere tüm İzmir’de hizmetinizdeyiz.En yakın kanal açma

Tıkanıklık nedenini bulup, mesafesini ölçtükten sonra uygun robot kanal açma makinaları ve temizle aparatları ile tıkanıklıkları kırmadan açıyoruz ve siz müşterilerimizin kısa sürede günlük hayatlarına devam etmelerini sağlıyoruz. Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selçuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı, Balcova,

Tuvalet Banyo Gideri Tıkanıklık ve Kanal Açma

Yaşam alanlarımızda tıkanıklık sorunlarının en önemlileri tuvalet ve banyo gideri tıkanıklıklarıdır. Tuvalet, banyo ve mutfak gideri tıkanıklıkları genellikle yanlış kullanımdan kaynaklanmaktadırlar. Tıkanıklık her nerede olursa olsun öncelikle nedenlerinin araştırılması ve yerinin kanal görüntüleme cihazları ile görüntülenmesi ve tespit edilmesi gerekmektedir. Bu aşama kanal ve gider açma işlemlerinde sorun gidermek için son derece önemlidir. Gider – Kanal tıkanıklığının açılması için kırma dökme yapılması son derece yanlış bir çözümdür.

Peki Tıkanan Su Boruları Nasıl Açılır ?

Öncelikle gider kanal açma işlemlerinin teknolojik cihazlarla gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Atılan her yanlış adım sorunun daha da büyümesine neden olur. Tıkanıklık nedeni ve mesafesi tespit edilmelidir. Kanal görüntüleme cihazları ile kanal tıkanıklığının boyutu incelenmelidir. Kesinlikle kırma ve dökme çözüm olmamalıdır. Ekstra masraflarla, günlerce süren tadilatlar ve tekrarlayan tıkanıklık sorunlarıyla karşılaşmak istemiyorsanız lütfen Çağlar Tesisat ile iletişime geçiniz.

İzmir Kanal Tıkanıklık Açma İşlemlerinde 2 Yıl Malzeme ve İşçilik Garantisi

Tüm kanal ve tıkanıklık açma işlemleri 2 yıl Çağlar Tesisat garantisi altındadır. Başta Hatay, Üçyol, Yeşilyurt, Basın Sitesi, Güzel Yalı, Konak, Bornova olmak üzere tüm İzmir’ e servisimiz bulunmaktadır.Konakta Kanal Açma, İzmirde Kanal Açma, İzmirde Kanal Açanlar  Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selçuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı,

Kırmadan Pis Su Tıkanıklık Açma

Pis su gideri tıkanıklığı açma hizmetleri kapsamında tuvalet tıkanıklığı, banyo tıkanıklığı, klozet tıkanıklığı ve lavabo tıkanıklığı açma konularında uzman Çağlar Tesisat, tüm bu işlemleri herhangi bir kırma gerektirmeden gerçekleştirmektedir. Bu tür yerlerdeki tıkanıklıklarda genelde pompalar, kimyasallar yada teller kullanılarak tıkanıklık açılmaya çalışılmaktadır. Çağlar Tesisat bu tür tıkanıklıklarda klasik yöntem ve cihazlar yerine yüksek teknoloji kanal açma cihazları kullanmakta dolayısı ile tüm kanal tıkanıklıkları ek kırma işlemi gerektirmeden açılmaktadır.

Dairenizde yaşanan kanal – pis su gider tıkanıklıkları, tuvalet tıkanıklıkları, banyo tıkanıklıkları, klozet tıkanıkları ve lavabo tıkanıkları gibi tıkanıklıkların sebebi genelde hatalı döşenen tesisat, yanlış malzeme kullanımı, su içinde zor eriyen malzemelerdir. RothenBerger kanal açma cihazları ile ek kırma gerektirmeden, daha az maliyetle daha kısa sürede kanal açma hizmeti veren firmamızı ücretsiz keşif için hemen arayabilirsiniz.

İZMİR BELEDİYESİ KANALİZASYON ARIZA SEBEPLERİ ?

İzmir ili ve bölgesinde yapılan araştırmalarda kanalizasyon alt yapı sıkıntıları yaşanmaya başlanmıştır.İzsu bu sıkıntıları çözmek için gazi emirden çeşmeye,çeşme alaçatıdan kuşadasına,foçaya ve çevre ilçelerine kadar izsu kanalizasyon arıza ekiplerinin hazırladığı raporlar ilçe belediyelerinde arasındabulunan Balçova, Bornova , bergama ,menemen Aliağa, Alsancak şirinyer ,Narlıdere Güzelbahçe tire Selçuk birçok daha izmir belediyesine bağlı ilçe belediyelerinde ortak bir karara varmıştır .logar tıkanmaları genellikle kağıt havlu bulaşık teli ve temizlik bezlerinden kaynaklı olduğunu belirlemiştir fakat daire içersinde mutfak giderlerindeki yağlanmaya bağlı pimaşlarda tıkanıklıklar Daire 1den daire 10 a kadar aynı olup çareleri aranmıştır.
Buna bağlı sıkıntılar da wc banyo, lavabo ve yağmur iniş hatlarında tıkanmalar olabiliyor genellikle site villa tribleks gibi toplu yaşam yerlerinde kanal tıkanmaları bir birine paralel olan atlatma logarlarında tıkanmaya bağlı sorunlar görülmektedir.

Kanal Açma – Galeri

Kanal Görüntüleme

Günümüz teknolji aletleri ile Tuvalet gideri ,Mufak gideri, Lavabo gideri tıkanıklıklarına neden olan meteryalleri bulmak nerde ne kadar mesafede olduğunu tespit etmemize yardımcı olan cihazlardır.Bu cihazlar sayesinde Sıhhi tesisatcı lara fazla üçret ödemenizi önler ve fazla zaman kaybını ortadan kaldırır.

Bornova Kanal Açma gider açma yöntemleri, kanalizasyon tıkanıklığı açma, robotla gider açma, gider borusu açma,gider açma, kırmadan gider,açma,gider açma fiyatları,tıkalı pimaş açma, tıkalı gider açma,tıkalı boru açma kimyasalı, tıkalı kanalizasyon açma, tıkalı boruları açma, tıkalı tuvalet açma yolları, boru tıkanıklığı açma, boru açma,garantili tıkanıklık açma, logar tıkanıklığı açma, pimaş tıkanıklığı açma, gider tıkanıklığı açma, tıkanıklığı açma yöntemleri, robotla tıkanıklık açma,tikaniklik açma,tıkanık boru açma, logar açma, kanalizasyon borusu açma, izmir kanal açma,konak kanal açma,kanal arıza,  , kanalizasyon açma, lağım açma, tıkanmış boru nasıl açılır,kanalizasyon açma, kanal tıkalı,logar acma,kanal temizleme,logar temizleme,kanal temizleme, tıkanıklık açma

Nöbetci Lagım açma ,Nöbetci Banyo Gideri Açma ,Nöbetci Mutfak gideri Açma ,Nöbetci Tuvalet gideri Açma ,Nöbetci Kanal Açma, şirinyer kanal açma

Kanal Açma Fiyatları

Ana kanal Açma fiyatı 350 TL
Tuvalet gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Banyo gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Mutfak gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL
Lavabo gider Açma fiyatı Daire içi 300 TL

NOT: Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işler için geçerlidir.Daha net fiyatlar için 7/24  0507 335 40 17 Nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanal açma Mutfak açma Tuvalet gideri açma Klozet tıkanıklık açma Lavabo gideri açma Banyo gideri açma işlemlerini özel son teknoloji aletlerle kırmadan çok uygun fiyatlarla ve garantili olarak 7/ 24 Hizmetinizdeyiz.