Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Laminat Parke

Laminat parke firmaları laminat parke sınıfını iki haneli rakamla belirtirler. Bu rakam büyüdükçe kalite o derecede artar. Laminat parke (genellikle) 21. sınıftan başlar 33. sınıfa kadar gider. Sınıf özelliklerini laminat parke sınıfları makalemde daha tafsilatlı yazdım. Sınıf özelliklerini daha iyi anlayabilmeniz için basit örneklerle parke kullanım alanlarını yazacağım.

21 .sınıf ….. Yatak Odası
22. sınıf ……Oturma odası
23. sınıf…….Muayenehane
31. sınıf……..Ofis
32. sınıf……..Mağaza
33. sınıf …….İstasyon
Dikkat ederseniz sınıf değer rakamı büyüdükçe, laminat parkenin imalat özellikleri, daha fazla kullanıma, aşınmaya, zorlanmaya dayanabilecek dirençte üretiliyor.
Tavsiyem; Ev ve konutlarınız da 31. Sınıf laminat parkeyi, iş yerleriniz de 32. Sınıf laminat parkeyi satın almanızdır.
Laminat parke sınıf özellikleri hakkında bilmeniz gereken en önemli konu; Bazı laminat parke markalarının 31. Sınıf ürünleri, diğer laminat parke markasının 32. Sınıf ürünlerinden daha dirençli, dayanıklı ve sağlam olduğudur. Yani laminat parke üretici firması ve marka değeri çok önemlidir.
Laminat parke alırken sınıfına dikkat edeceksiniz. Aklınıza şu soru gelebilir; “Sadece bu sınıflara dikkat edip laminat parke almam tek başına yeterlimidir?” Hayır, yeterli değildir.

Peli Parquet, Vezirköprü Orman Ürünleri’nin sektördeki başarısını pekiştiren son ürünlerden. Peli Parquet’in tüm üretim aşamalarıyla ham ve yarı mamulleri tek merkezde üretilerek, kalite garantisi sağlanmaktadır. Tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir numaralı kilit sistemi Uniclic ile üretilen Peli Parquet, bu sayede sorunsuz biçimde uygulanabiliyor. Koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlayan Uniclic kilit sistemi Peli Parquet Elegans Koleksiyonu ile tanınıyor. Sistem, boy ve baş kısımlarda 30 derecelik montaj açısına karşılık, aynı zamanda 180 derecede çakma imkanı sunmakta. E1 kalitesinde HDF ve üstün kaliteli dekor, overlay ve balans kağıtları kullanılarak üretilen Peli Parquet TSE, ISO 9001 Kalite Yönetimi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, ISO 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Kalite Yönetim Sistemi belgelerine ve ÇED raporuna sahiptir. Turanlar Group, Peliparquet’i 10 yıl garantiyle piyasaya sunarak ürünlerine olan güvenlerini yansıtmışdır.

Çin Malı Laminat Parke Kalitesi

Dünyada en ucuz işçilik maliyeti Çin Ülkesinde olduğu doğrudur. Fakat çok gelişmiş, her alanda uzman, teknolojiye hâkim insan kaynaklarının olduğunu söylemeyiz.
İşin sırrı sadece ucuz işçilikte mi gizlidir?
Evet; işin sırrı ucuz işçilik kaynaklıdır. Çin ucuz işçiliğini ön plana çıkararak, Dünya Devletlerinin dev şirketlerini ülkesine çekmeyi başarabilmiştir. Sermaye grupları bir ülkeye yatırım yaparken; o ülkeye gerekli teknolojiyi ve beyin gücünü transfer etmiştir.
Kısacası Çin Ülkesinde hemen, hemen her alanda üretim yapılmaktadır. Fakat üretimi yaptıran şirketlerin birçoğu diğer gelişmiş Dünya Devletleridir.
Bugün marka olmayı başarabilmiş bütün fabrikaların Çin’de üretimleri vardır.

Değerli site ziyaretçilerimiz, konumuz “Çin malı laminat parke ürünlerinin kalitesi nasıldır?” sorusuna yanıt almaktır.
Kısa ve net yanıtım;
Laminat parke üretiminde ülke önemli değildir. Önemli olan hangi marka üretimi yapmış veya yaptırmıştır. Alacağınız laminat parke markasını üreten fabrikanın üretim ve satış stratejisi, hedef müşteri kitlesi ve ürün portföyü nedir? Sorusunu sorgulamaktır.
Çin’de üretim yapan çok kaliteli fabrikalar olduğu gibi düşük kaliteli ürünlerde mevcuttur. Burada seçici davranmak, düşük kalitede ürünleri ayırt etmek çok önemlidir.

Aslında hatalı olan laminat parke ithalatını yapan firmanın kendisi ve ticaret ahlakıdır.
Çin’den AC1 21. Sınıf bir laminat parkeyi AC3 31. Sınıf laminat parke kutularına koyup sattırandadır.

Tavsiyem:
Laminat parke ürünü imalatının yapıldığı ülkeden ziyade, alacağınız laminat parkenin hangi kalite segmentinde ürün olduğunu sorgulamaktır.
Alacağınız laminat parke markasının geçmişini, üretim teknolojilerini, kalite kriterlerini, kilit sistemlerini, ağaç kullanım oranlarını inceleyiniz.

    E1 Normlarına ugundur. Sağlıklıdır.                               STANDARTLAR VE ÜRÜN BELGELERI           UV ışınlarına dayanıklı                                                                              ÖZELLİKLER

Sigara ateşine karşı dayanıklı                                                                     Ürün Belgeleri

Çizilmeye ve aşınmalara karşı dayanıklı                                                   • CE Belgeli

Zeminden ısıtmaya uygun                                                                           • TSE Belgeli

Lekelerden Etkilenmez                                                                                 • ISO 9001-2000

Hızlı ve kolay montaj                                                                                    • TÜV CERT

lamine parke, laminat parke laminat parke izmirlaminat parke konak, laminat parke karabağlar,laminat parke hatay,laminat parke üçyol ,laminat parke yeşilyurt,laminat  parke güzel yalı