Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Mutfak Gideri Tıkanıklığı Açma 7/24

YAŞAM ALANLARINIZDA EN ÇOK KULLANILAN MUTFAK KISMI EN COK DA SORUN YARATAN KISIMDIR ÇÜNKÜ YAĞ VE GIDA ARTIKLARINI ATILDIGI BÖLGEDİR MUTFAK TIKANIKLIĞI YANLIŞ DÖŞENMİŞ TESİSAT,DÖŞENEN TESİSATA GEREKEN (%4) EĞİMİN YETERİNCE VERİLMEMESİ. BİZ ÇAĞLAR TESİSAT OLARAK UZMAN EKİP VE EKİPMANLARLA KIRMA İŞLEMİ GEREKTİRMEDEN BAŞTA HATAY, ÜÇYOL, YEŞİLYURT, BASIN SİTESİ, GÜZEL YALI, KONAK VE TÜM İZMİR’DE KANAL TIKANIKLIĞI AÇMA MUTFAK TIKANIKLIĞI AÇMA TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA LAVOBO TIKANIKLIĞI AÇMA MUTFAK GİDERİ AÇMA KONUSUNDA 7/24 HİZMETİNİZDEYİZ. Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selcuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzel yalı,

Lavabo Mutfak Neden tıkanır?

 • Uzun süre kullanıma bağlı olarak kalıntıların birikmesi.
 • Yapı inşaat halinde iken giderlere dökülen harç, beton
 • Lavabo gider hatlarında çöküntü veya hasarlar
 • Yemek atıkları, yağlar vb.
 • Mutfak gider borusuna yeterli eğim olmadığından tıkanmış olabilir.
 • Mutfak borusundan aşırı yağlı su gönderildiğinden tıkanmış olabilir.
 • Mutfak borusuna çamaşır veya bulaşık makinesi bağlıysa, bunlardan giden su içerisinde yağ ve elbise iplikleri birleşerek dirsek diye tabir edilen dönemeçlerde kuş yuvası gibi bir katı bölüm oluşturabilir.
 • Yan daire ile gideriniz ortak bağlıdır, siz dikkatli kullansanız dahi yan komşunuzun gönderdiği atıklar borunuzda tıkanma yapabilir.
 • Mutfak ana gider borusunun çatıda üzeri açık bırakılmıştır. Çatıdan çocukların attığı kabuk veya taşlar, ana boruda tıkanma yapabilir. Lavabo borusu üzerinde de aynı problemle karşılaşabilirsiniz.
 • Mutfak ana hatlarında yapılan yanlış bağlantılarından kaynaklanabilir.
 • Yapıların eski olmasından dolayı gider borularında kireçlenme ve tortu oluşması.

Mutfak gideri açma firması Çaglar tesisat, tıkalı olan lavabo ve mutfak giderlerini kırmadan dökmeden, robot cihazlarla kısa sürede açar, mutfak gideri içerisinde biriken atıkları kamera ile görüntüleyerek, gider içinde oluşan tüm sorunları tespit eder. Profesyonel bir hizmet almak isterseniz firmamızı arayabilirsiniz.

Mutfak Gideri Neden Taşar ?

Giderlerden bir taşma söz konusu ise, bina logarında bir tıkanıklık oluşmuş olabilir yada bazen sizin mutfağınız ile alt kattaki komşunuzun mutfak gideri arasında bir tıkanıklık oluştuğunda geri taşma yapabilir. Gider hattınız, yağlanmadan dolayı daralmış olabilir ve taşmaya sebep oluşturabilir, en büyük sebebi ise gider hatlarının yanlış eğiminden ötürü geri taşma yapabilir. Usta hatalarından kaynaklı, yanlış eğim vermek, giderlerin sürekli taşmasına sebep olur. Aynı şekilde lavabo gideri taşması gibi tuvalet gideri de taşabilir. çağlar tesisat olarak lavabo ve tuvalet geri taşma sorununa çözümler sunuyoruz.

Mutfak Banyo Tıkanıklık Açma Çözüm

Zamanınızı boşa harcamdan ve kendinize zarar vermeden firmamızı arayın, uygun fiyatlar ile tıkalı olan lavabo , Banyo , Mutfak giderlerini Robot cihazlar ile açalım.ÇAĞLAR TESİSAT 7/24 HİZMETİNİZDE

İzmir Konak Karabağlar Basın sitesi Bornova Göztepe Basmane Mithatpaşa Caddesi Buca Narlı Dere İnönü Caddesi Balcova Üçkuyular, Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Selcuk, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı,

Gider Açma yöntemleri, Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma, Robotla Gider Açma, Gider Borusu Açma, Gider Açma, Kırmadan Gider Açma ,Gider Açma Fiyatları,Tıkalı Pimaş Açma, Tıkalı Gider Açma,Tıkalı Boru Açma Kimyasalı, Tıkalı Kanalizasyon Açma, Tıkalı Boruları Açma, Tıkalı Tuvalet Açma Yolları, Boru Tıkanıklığı Açma, Boru Açma , Garantili Tıkanıklık Açma, Logar Tıkanıklığı Açma, Pimaş Tıkanıklığı Açma, Gider Tıkanıklığı Açma, Tıkanıklığı Açma Yöntemleri, Robotla Tıkanıklık Açma,Tikaniklik Açma, Tıkanık Boru Açma, Logar Açma, Kanalizasyon Borusu Açma, İzmir Kanal Açma, Konak Kanal Açma, Kanal Arıza, Kanalizasyon Açma , Lağım Açma, Tıkanmış Boru Nasıl Açılır, Kanalizasyon Açma, Kanal Tıkalı ,Logar Acma ,Kanal Temizleme, Logar Temizleme, Kanal Temizleme..

Nöbetci Lagım Açma ,Nöbetci Banyo Gideri Açma ,Nöbetci Mutfak Gideri Açma ,Nöbetci Tuvalet gideri Açma ,Nöbetci Kanal Açma Mutfak Gider Açma Fiyatı Mutfak Gider Tıkanıklık Açma Fiyatı için 7/24 iletişime gecebilirsiniz.

Mutfak lavabo tıkanıklığı açma, mutfak tıkanıklığı açma,garantili kırmadan mutfak tıkanıklığı açma,garantili mutfak tıkanıklığı açma, mutfak gideri açma, mutfak lavabosu açma,izmir mutfak
tıkanıklığı açma,tıkalı mutfak borusu,

Mutfak Tıkanıklığı Açma Fiyatları ( Banyo ,Mutfak, Klozet )

Ana Kanal Açma fiyatı 350 TL
Tuvalet Gider Açma Fiyatı Daire içi 300 TL
Banyo Gider Açma Fiyatı Daire içi 300 TL
Mutfak Gider Açma Fiyatı Daire içi 300 TL
Lavabo Gider Açma Fiyatı Daire içi 300 TL

NOT: Yukarıda belirtilen fiyatlar standart işler için geçerlidir.Daha net fiyatlar için 7/24  0507 335 40 17 Nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kanal açma Mutfak açma Tuvalet gideri açma Klozet tıkanıklık açma Lavabo gideri açma Banyo gideri açma işlemlerini özel son teknoloji aletlerle kırmadan çok uygun fiyatlarla ve garantili olarak 7/ 24 Hizmetinizdeyiz.

Mutfak ğideri açma çeşme

Mutfak ğideri açma yelki

Mutfak ğideri açma güzelbahçe

Mutfak ğideri açma inciraltı

Mutfak ğideri açma narlıdere

Mutfak ğideri açma seferihisar

Mutfak gideri açma urla

Mutfak ğideri açma izmir