Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Sıcaklık ve Nem Ölçme

Sıcaklık ve Nem Ölçme

Su hasarının olduğu yerlerdeki nem ve küf nispeten gözle görülebilse bile yetersiz ve yanlış havlandırma yada soğuk köprüler ile yüksek hava neminin kombinasyonun neden olduğu nem, küf çıplak göz ile görülemez. Bu gibi durumlarda profesyonel termal kamera yardımıyla güvenilir bir şekilde durum değerlendirmesi yapılabilir. Bu kontrol ile nem ve küf ya da su kaçağı gibi olumsuzluklar tespit edilip sorun büyümeden önlenebilir. Konutların yapısal hasarlarının önüne geçilebilir ve insan sağlığını kötü etkilemesi engellenebilir.

Isı Köprüsü

Yapılardaki malzeme yada konstrüksiyondan kaynaklı ısı geçişinin, diğer alanlara göre daha yoğun bulunduğu bölgelere ısı köprüsü denir.

Bu alanlar yalıtım açısından zayıf noktalardır. Bu zayıf noktalar nedeniyle ısı köprüsü olan bölümlerin iç yüzeylerinde daha düşük sıcaklıklar oluşur. Çevre bölümlere göre yüksek derecede ısı kaybı meydana gelir. Isı köprüleri yüksek enerji maliyetlerine, buharın yoğuşması ile küf riskine, bina da yapısal sorunlara neden olur.

Binaların dış duvarları, zeminleri ve tavanları ısı köprüleri sayesinde soğuğun içeriye daha rahat nüfuz edebildiği bölgelerdir. Binaların enerji verimliliğinin fazla olması ısı köprülerinin azlığına bağlıdır. Düzgün planlama ve doğru malzemeyi doğru biçimde uygulama sayesinde bu ısı köprüleri önlenebilir.

Isı köprüsü-Sıcaklık ve nem ölçme

Isı köprüsü-Sıcaklık ve nem ölçme

İzmir’in her bölgesine sıcaklık ve nem ölçme hizmetimiz mevcuttur. Her türlü sorununuz veya sorularınız için 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.