Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Su Kaçağı Tespiti

Çağlar Tesisat Ülkemizdeki En iyi profesyonel personel ve cihazlarla sizlere zamandan kazandırırken bütçenize zarar vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Çağlar tesisat su kaçağı tespiti ni noktasal olarak tespit eder. Su kaçağı tespiti günümüz teknolojisiyle daha kolay daha garantilidir. Profesyonel cihazlar sayesinde ev iş yeri ve fabrikalarınızda ki hasarları zamanında tespit ederek sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz cihazlar sayesinde istenilmesi durumlarda sizlere video ses kaydı veya resim olarak bir çıktı verilmektedir. Bu kayıtlar kiracılar ev sahipleri iş yerleri fabrikalar gibi yerlerde büyük kolaylıklar sağlar.

İzmir Su Kaçağı Tespiti

Su kaçak bulma cihazları gözle görülemeyecek kulakla duyulamayacak olan kapalı bölgelerde oluşan su kaçaklarını noktasal olarak bulmaya yarayan termal kameralar ve akustik dinleme cihazlarıdır. Yalnız bu cihazların hepsi bütün kaçakları bulmasına imkan yoktur. Biz çağlar tesisat olarak teknolojiyi yakından takip ederek en iyi cihazları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Su kaçağı Tespiti 7/24 saat hizmetinizde.

Su Kaçağı Tespiti İzmirThermal Camera

Su Kaçağı Tespiti İzmirThermal Camera

Termal kamera ile ısı farkı

Termal kamera ile ısı farkı

Akustik dinleme cihazı

Akustik dinleme cihazı

Termal Kamera Su Kaçağı Tespiti

Müşteri her zaman daha net sonuçları görmek ister. Termal kamerayla sistemi zeminlerde gözle görünmeyen ısı farklarını ekran üzerinde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Sıva altına döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde ısı farkı oluşur. Su biriken bölgelerin ekran görüntüsü yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve izolasyon sorunu yaşanan yerlerdir. Yaşadığınız sorunun termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız telefonda bilgi alan arkadaşlara mutlaka belirtmeniz gerekir.

Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup tamir etmek çok zor bir iştir. Bazen bu durum öyle karmaşık olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza rağmen sonuç elde edilemez. Sızan suları bulmak için geliştirilen cihazlar birkaç yıldır kullanılmaktadır. Son 2 yıldır gündemde olan termal kamera ile su kaçağı tespit hizmeti, elle tutulan gözle görülen bir iş olduğu için insanların daha çok hoşuna gidiyor. Zaten termal kamerayla su kaçağı bulma genellikle merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.Yeni nesil Termal kamera sadece ısıya duyarlı değildir oluşmuş olana Neme duyarlıdır. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak varsa onu tespit edip, sadece o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü termal kamera ile yapılan işlem uzun sürer ve çok zahmetlidir. Termal kameradan bakınca zemindeki sıcak alan aşağıda ki gibi görünür.

LÜTFEN SU KAÇAĞI DEMO ÇALIŞMALARIMIZI İNCELEYİN

Su kaçağı demo çalışması

Akustik Dinleme Su Kaçağı Tespiti

Mekan fark etmeksizin hem Apartman ve daire içi su kaçağı tespiti nde hem de Dış alan su kaçağı tespiti nde kullandığımız başka bir cihazda  profesyonel akustik dinleme cihazıdır. İçinden belirli bir basınçla su geçen borular titreşim yaratır. Özellikle su kaçağı olan borularda bu titreşim çok daha kuvvetli olur. Ancak ne kadar kuvvetli olursa olsun kulakla duyulması çok ama çok zordur. Bu noktada titreşimlerin frekansını güçlendiren ve insan kulağının duyabileceği seviyeye getiren akustik cihazımız devreye girmektedir. Kullandığımız bu cihazla akustik dinleme ile su kaçağı tespiti hem noktasal tespitinde hemde noktasal müdahalesinde oldukça verimli olmaktadır.

                                       Daire içi su kaçağı tespiti

Site içi dış alan su kaçağı tespiti 5  Site içi dış alan su kaçağı tespiti 1

Dış alan su kaçağı tespiti

Su kaçağı Tespit Fiyatları

Su Kaçak Tespit Fiyatları zaman ve fiyatları değişiklik gösterebilir.

TESPİTİN YAPILACAĞI ALAN İŞLEM SÜRESİ TAHMİNİ   FİYATI
Daire içi 30 DK – 2 Saat 250 TL’den başlayan fiyatlarla
Dubleks daire içi 2 Saat  300 TL’den başlayan fiyatlarla
Tripleks daire içi 1 Saat -3 Saat  350 TL’den başlayan fiyatlarla
Villa içi 1 Saat -2 Saat 350 TL’den başlayan fiyatlarla
Fabrika (Alan boyutuna bağlı) Alan boyutuna bağlı 1000 TL’den başlayan fiyatlarla
Dış mekan (Alan boyutuna bağlı) Alan boyutuna bağlı 1000 TL’den başlayan fiyatlarla

*Not: Yukarıda belirtilen fiyatlar ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlar müşteri temsilcimize gerekli bilgileri aktardıktan sonra netlik kazanır.

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Evinizde veya iş yerinizde kullanılan su tesisatının kaliteli olması gerekir. Bu sayede uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Çünkü tesisatlar da oluşan hatalar arızalarda neden olabilmekte ve buda ilgili su kaçaklarının meydana gelmesini sağlayabilmektedir. Evinizde su kaçağı oluşuyor ise buna hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekir. Bunun için kurumsal hizmet içeriği oluşan firmalardan destek almanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız cihazla kırmadan su kaçağı bulma hizmetini müşterilerine profesyonel olarak vermektedir. Sizde ilgili kaçakların bulunması ve onarılması konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İlgili işlem alanında uzman personel tarafından müşteri memnuniyeti içerisinde verilir.

Su kaçağı tespiti İzmir    Su kaçağı bulma En ucuz su kaçağı tespiti  Su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti İzmir  Kameralı su kaçağı tespiti Su kaçağı bulma

Termal kamera ile su kaçak tespiti  Su kaçağı arama  Su kaçağını tespit eden cihaz

Su kaçağı bulma fiyatları Su patlağı bulma  Su sızıntısı tespiti Su tesisat kaçakları

Su tesisatında kaçak bulma Kırmadan su kaçağı tespiti

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma günümüz teknoloji sayesinde çok kolay bir işlemdir. Siz değerli müşterilerimize günümüzün en iyi cihazlarını hizmetinize sunmaktan gurur duyarız. Çağlar Tesisat her türlü temiz su hattından sızan ( sıcak, soğuk ) fark etmeden noktasal olarak bulmaktadır. Noktasal olarak bulmak cümlesi bu cihazlar sayesinde mümkündür. Daha önceleri Su Kaçağı orada mıydı burada mıydı diyerek evinizi iş yerinizi oturulmaz hale getiriliyordu ve günlerce sizi rahatsız edecek görüntüler çıkıyordu Çağlar Tesisat Siz değerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır. Sizlerin yapması gereken ne zaman olursa olsun bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Eviniz veya işlerinize bu Termal kameralarla ve Ekipmanlarla gelip arızalı olan hattın yerini tespit edip dilerseniz tamiratını da yapıp sizlerin zamandan çalmamış oluyoruz.

 Su Kaçağı Tespiti Konak

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Su Kaçağı Tespiti Güzelyalı

76 sokak no : 3 Güzel Yalı

Su Kaçağı Tespiti Göztepe

88 sokak no: 33

104/4 sokak no :1

Su Kaçağı Tespiti Üçyol

Kılıç Reis ma.h 319 sokak no: 3

Su Kaçağı Tespiti Çeşme

Aya Yorgi Hotel

Su Kaçağı Tespiti Urla

Kipa Urla Şubesi

Su Kaçağı Tespiti Yelki

2245 sokak no :3

Su Kaçağı Tespiti Seferihisar

81/1 sokak no: 11

Su Kaçağı Tespiti Gaziemir

28/25 sokak no: 41

Su Kaçağı Tespiti Buca

Erdem Cad. 160 Sokak no: 8

İzmir Kırmadan Su Kaçağı Tespit

Çağlar Tesisat Kırmadan su kaçağı tespit İzmir in tüm ilçelerinde 7/24 garantili ve iddialı hizmet vermektedir. Tesisat borusunda kaçak olduğunu tahmin ediyorsanız kendi imkanlarınızla lütfen müdahale etmeyin günümüz teknolojik termal kameralar sayesinde zamanında ve hasarsız olarak tespit eder. Her türlü su kaçağı sorunlarınız ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti İzmir

İzmir Aliağa

İzmir Balçova

İzmir Bayındır

İzmir Bayraklı

İzmir Bergama

İzmir Beydağ

İzmir Bornova

İzmir Buca

İzmir Çeşme

İzmir Çiğli

İzmir Dikili

İzmir Foça

İzmir Gaziemir

İzmir Güzelbahçe

İzmir Karabağlar

İzmir Karaburun

İzmir Karşıyaka

İzmir Kemalpaşa

İzmir Kınık

İzmir Kiraz

İzmir Konak

İzmir Menderes

İzmir Narlıdere

İzmir Ödemiş

İzmir Seferihisar

İzmir Selçuk

İzmir Tire

İzmir Torbalı

İzmir Urla