Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Su Kaçağı Tespiti

Çağlar Tesisat Ülkemizdeki En iyi profosyenel personel ve cihazlarla sizlere zamandan kazandırırken bütcenize zarar vermeden en uygun fiyatlarla hizmet vermektedir. Çağlar tesisat su kaçağı tespiti ni noktasal olarak tespit eder. Su kaçağı tespiti günümüz teknolojisiyle daha kolay daha garantilidir. Profosyenel cihazlar sayesinde ev işyeri ve fabrikalarınızdaki hasarları zamanında tespit ederek sizlere büyük kolaylıklar sunmaktadır. Kullanmış olduğumuz cihazlar sayesinde istenilmesi durumlarda sizlere video ses kaydı veya resim olarak bir çıktı verilmektedir. Bu kayıtlar kiracılar ev sahipleri iş yerleri fabrikalar gibi yerlerde büyük kolaylıklar sağlar.

İzmir Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçak Bulma cihazları gözle görülemeyecek kulakla duyulamayacak olan kapalı bölgelerde oluşan su kaçaklarını noktasal olarak bulmaya yarayan termal kameralarlardır. Yalnız bu cihazların hepsi bütün kaçakları bulmasına imkan yoktur. Biz çağlar tesisat olarak teknolojiyi yakından takip ederek en iyi cihazları siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Su kaçağı Tespiti 7/24 saat hizmetinizde.

Su Kaçağı Tespiti İzmirThermal Camera

Su Kaçağı Tespiti İzmirThermal Camera

Termal kamera ile ısı farkı

Termal kamera ile ısı farkı

Termal Kamera Su Kaçağı Tespiti

Müşteri her zaman daha net sonuçları görmek ister. Termal kamerayla sistemi zeminlerde gözle görünmeyen ısı farklarını ekran üzerinde kullanıcıya renklendirip ortaya çıkarır. Sıva altına döşenen su borularında sıcak su kaçıran yerde ısı farkı oluşur. Su biriken bölgelerin ekran görüntüsü yukarıdaki resimlerde gösterilmiştir. Termal kameraların kullanıldığı alanlar sıcak su tesisatları, kalorifer tesisatlarında ve izolasyon sorunu yaşanan yerlerdir. Yaşadığınız sorunun termal kamera ile bulunmasını istiyorsanız telefonda bilgi alan arkadaşlara mutlaka belirtmeniz gerekir.

Nereden geldiği belli olmayan su sızıntılarıyla uğraşmak, yerini bulup tamir etmek çok zor bir iştir. Bazen bu durum öyle karmaşık olur ki her tarafı kazıp, kırmanıza rağmen sonuç elde edilemez. Sızan suları bulmak içingeliştirilen cihazlar birkaç yıldır kullanılmaktadır. Son 2 yıldır gündemde olan termal kamera ile su kaçağı tespit hizmeti, elle tutulan gözle görülen bir iş olduğu için insanların daha çok hoşuna gidiyor. Zaten termal kamerayla su kaçağı bulma genellikle merkezi sistem ısıtmalarda ve kalorifer tesisatlarında daha etkilidir.Yeni nesil Termal kamera sadece ısıya duyarlı değildir oluşmuş olana Nem e duyarlıdır. Bunun için zemini soğutmak ve hangi hatta kaçak varsa onu tespit edip, sadece o hattı çalıştırmak gerekebilir. Bu sebeplerden ötürü termal kamera ile yapılan işlem uzun sürer ve çok zahmetlidir. Termal kameradan bakınca zemindeki sıcak alan aşağıda ki gibi görünür.

LÜTFEN SU KAÇAĞI DEMO ÇALIŞMALARINI İNCELEYİN

Su kaçağı demo çalışması

Su kaçağı Tespit Fiyatları

Su Kaçak Tespit Fiyatları zaman ve fiyatları degişebilir.

TESPİTİN YAPILACAGI ALAN İŞLEM SÜRESİ TAHMİNİ   FİYATI
Daire içi 30 DK – 1 Saat                       200 TL
Dubles daire içi 1 Saat                      250 TL
Tribleks daire içi 1 Saat -2 Saat            300 – 400 TL
Villa içi 1 Saat -2 Saat            300 -700 TL
Fabrika (Alan boyutuna bağlı) Alan boyutuna bağlı          700-1.500 TL
Dış mekan (Alan boyutuna bağlı) Alan boyutuna bağlı          700 -2.000 TL

Not: Yukarıda belirtilen fiyatlar ortalama fiyatlardır. Bu fiyatlar müşteri temsilcimize gerekli bilgileri aktardıkdan sonra netlik kazanır.

İzmir Kırmadan Su Kaçağı Tespit

Çağlar Tesisat Kırmadan su kaçağı tespit izmir in tüm ilçelerinde 7/24 Garantili iddalı hizmet vermektedir. Tesisat borusunda kaçak olduğunu tahmin ediyorsanız kendi imkanlarınızla lütfen müdahale etmeyin günümüz teknolojik termal kameralar sayesinde zamanında ve hazarsız olarak tespit eder.

Çeşme Su Kaçağı Tespiti – Cihazla Kırmadan Su Kaçağı Bulma – Cihazla Su Kaçağı Tespiti İzmir – Su Kaçağı Tespiti İzmir – Su Kaçağı Tespiti Balcova – Su Kaçağı Tespiti Buca – Urla Su  Kaçağı Tespiti

Cihazla Su Kaçağı Bulma

Evinizde veya işyerinizde kullanılan su tesisatının kaliteli olması gerekir. Bu sayede uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Çünkü tesisatlar da oluşan hatalar arızalarda neden olabilmekte ve buda ilgili su kaçaklarının meydana gelmesini sağlayabilmektedir. Evinizde su kaçağı oluşuyor ise buna hızlı bir şekilde müdahale edilmesi gerekir. Bunun için kurumsal hizmet içeriği oluşan firmalardan destek almanız gerekir. Bu sayede sağlıklı bir sonuca ulaşım sağlayabilirsiniz. Firmamız cihazla kırmadan su kaçağı bulma hizmetini müşterilerine profesyonel olarak vermektedir. Sizde ilgili kaçakların bulunması ve onarılması konusunda firmamızdan hizmet alabilirsiniz. İlgili işlem alanında uzman personel tarafından müşteri memnuniyeti içerisinde verilir.

Su kaçağı tespiti izmir         Su kaçağı bulma En ucuz su kaçağı tespiti  Su kaçağı tespiti

Kırmadan su kaçağı tespiti izmir  Kameralı su kaçağı tespiti Su kaçağı bulma

Termal kamera ile su kaçak tespiti  Su kaçağı arama  su kaçağını tespit eden cihaz

Su kaçağı bulma fiyatları Su patlağı bulma  su sizintisi tespiti su tesisat kaçakları

Su tesisatında kaçak bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma

Kırmadan Su Kaçağı Bulma günümüz teknoloji sayesinde çok kolay bir işlemdir. Siz değerli müşterilerimize günümüzün en iyi cihazlarını hizmetinize sunmaktan gurur duyarız. Çağlar Tesisat her türlü temiz su hattından sızan ( sıcak,soguk ) farketmeden noktasal olara bulmaktadır. Noktasal olarak bulmak cümlesi bu cihazlar sayesinde mümkündür. Daha önceleri Su Kaçağı ordamıydı burdamıydı diyerek evinizi işyerinizi oturulmaz hale getiriliyordu ve günlerce sizi rahatsız edicek görüntüler cıkıyordu Çağlar Tesisat Siz degerli müşterilerimize 7/24 hizmet sunmaktadır. Sizlerin yapması gereken ne zaman olursa olsun bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Evinize İşyerinize bu Termal kameralarla ve Ekipmanlarla gelip arızalı olan hattın yerini tespit edip dilerseniz tamiratınıda yapıp sizlerin zamanınıda calmamış oluyoruz.

 Su Kaçağı Tespiti Konak

İzmir Tepecik Eğitim Ve Araştırma Hastanesi

Su Kaçağı Tespiti Güzelyalı

76 sokak No : 3 Güzel Yalı

Su Kaçağı Tespiti Göztepe

88 Sokak No: 33

104/4 sokak No :1

Su Kaçağı Tespiti Üçyol

Kılıç Reis mah 319 sokak No: 3

Su Kaçağı Tespiti Çeşme

Aya Yorgi Hotel

Su Kaçağı Tespiti Urla

Kipa Urla Şubesi

Su Kaçağı Tespiti Yelki

2245 Sokak No :3

Su Kaçağı Tespiti Seferihisar

81/1 sokak No: 11

Su Kaçağı Tespiti Gaziemir

28/25 Sokak No: 41

Su Kaçağı Tespiti Buca

Erdem Cad 160 Sokak No :8