Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Termal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti

Sıcak su hatları içinden sıcak su geçtikte ısınır ve çevresinde materyalleri de (Beton, plastik, alçı, parke, seramik, mermer, vb.) ısıtır. Sıcak su hatlarında bir su kaçağı olması durumunda ısınan bu yapı malzemelerinde sıcaklık yayılır. Çıplak gözle görülmesi mümkün olmayan bu ısı yayılımı ancak profesyonel termal kameralar ve akustik dinleme cihazları ile bulunabilmektedir. Bu noktada bizler termal görüntüleme su kaçağı tespiti sayesinde kırmadan, zamandan ve paradan tasarruf etmenizi sağlayarak en uygun şekilde sizler için bu sorunları çözüme kavuşturuyoruz.

Termal Görüntüleme Su Kaçağı Tespiti

Sıcak su hatlarındaki kaçaklarına zamanında ve hızlı müdahale edilmesi gerekmektedir. Sıcak su kaçakları yapılara daha hızlı zarar vermenin yanında elektrik ve doğalgaz faturalarına da olumsuz yansımaktadır. Yaşanabilecek daha fazla olumsuzluğu önlemek adına sizlere son teknoloji termal kamera su kaçağı tespiti vermekteyiz. Termal kamera su kaçağı tespiti hizmetimizde gerekirse tesisat test pompası ile basıncı arttırarak mevcut kaçağın noktasal tespitini kolaylaştırma gerekse akustik dinleme yöntemi ile de sağlamasını yaparak sizlere su kaçağının yerini en garanti şekilde bildiriyoruz. Ayrıca termal kamera su kaçağı tespiti sayesinde gereksiz kırımdan kaçınarak mermer, parke, seramik, vb. mevcut yapı malzemelerine zarar vermeden noktasal olarak terini bularak onarım maliyetlerini minimuma indiriyoruz. Minimuma indirilen maliyetlerin yanında onarım zamanında da makul düşüş olmaktadır.

Termal kamera ile sıcak su hattı görüntüleme

Termal görüntüleme su kaçağı tespiti ile sıcak su hattı

Su Kaçağı Tespiti İzmir Termal Kamera

Termal görüntüleme su kaçağı tespiti

Akustik Dinleme Su Kaçağı Tespiti

Evlerde ve iş yerlerinde en sık karşılaşılan sorunlardan biri olan su kaçağı, en kısa zamanda tespit ve müdahale yapılmadığı zaman daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu su kaçaklarına erken müdahale edildiğinde daha az maliyetle ve zamanla sorun çözüle biliyorken geç kalındığı durumlarda mevcut yapıya kalıcı zararlar verebilir, çok daha masraflı olabilir hatta geri dönülemez hasarlara neden olabilir. Bu noktada günümüz son teknoloji cihazlarla yeni başlamış su kaçaklarının tespiti artık daha kolay. Profesyonel akustik dinleme cihazlarımızla, termal kameralarla ve kana görüntüleme sistemlerimizle ister eviniz isterse iş yeriniz isterse açık alan fark etmeksizin sıcak – soğuk temiz su, yangın hidrantları ve pis su gideri – kanal – logar lardaki kaçakları noktasal olarak tespit edebiliyoruz.

Termal görüntüleme su kaçağı tespiti demo çalışmamızı inceleyebilirsiniz.

Su kaçağı demo çalışması

Not: İzmir ve tüm ilçelerinde termal görüntüleme su kaçağı tespiti , akustik dinleme ve kanal görüntüleme hizmetimiz mevcuttur. 7/24 tüm sor ve sorunlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Termal görüntüleme su kaçağı tespiti İzmir ve tüm ilçeleri
İzmir Aliağa
İzmir Balçova
İzmir Bayındır
İzmir Bayraklı
İzmir Bergama
İzmir Beydağ
İzmir Bornova
İzmir Buca
İzmir Çeşme
İzmir Çiğli
İzmir Dikili
İzmir Foça
İzmir Gaziemir
İzmir Güzelbahçe
İzmir Karabağlar
İzmir Karaburun
İzmir Karşıyaka
İzmir Kemalpaşa
İzmir Kınık
İzmir Kiraz
İzmir Konak
İzmir Menderes
İzmir Narlıdere
İzmir Ödemiş
İzmir Seferihisar
İzmir Selçuk
İzmir Tire
İzmir Torbalı
İzmir Urla