Ödemelerinizi Kredi Kartı İle Taksitli Olarak Gerçekleştirebilirsiniz.

İzmir' in Her Yerinde Kaliteli ve Hesaplı Hizmet!

Ücretsiz Keşif! Tesisat İşleri İçin

0507 335 40 17 - 0232 245 60 03
.

Tuvalet ve Lağım Pis Koku Giderme

BANYO,MUTFAK,TUVALET VE BİNA İÇERİSİNDE ÇOK SIKLA KARŞILAŞTIGIMIZ LAĞAM KOKULARIDIR.BU KOKULARIN BİRÇOK NEDENİ VARDIR SIRALAMAMIZ GEREKİRSE ESKİ YAPILARDA TUVALET GİDERLERİNİN ,BANYO GİDERLERİNİN ,MUTFAK GİDERLERİNİN HAVALANDIRMA BORULARININ ÇATI ARASINDA BIRAKILMASI NEDENİYLE OLUŞUR.BANYO MUTFAK TUFALET HAVALANDIRMA BORULARININ ÇATI ÜZERİNE ÇIKARILIP ÜZERİNE ESMATİK MONTAJI YAPMA DİGER SEÇENEKDİR.APARTMAN,VİLLA VE RESMİ KURUMLARDA ANA ÇIKIŞ HATLARINA YERİNE GÖRE ÇEKVAYF VEYA ES DE KONULARAK CÖZÜMLER ÜRETİLEBİLİR.

Lağım Tuvalet Kokusu Çözüm

Koku şikâyetlerine genel çözüm olarak atık su gider borularını yıkamak yeterli olacaktır. Banyodaki yer gideri içerisinden gelen kokuları basit bir şekilde önlemek için bir bez parçasını deliğe tıkayarak da çözüm bulabilirsiniz. Genelde banyoları kuru kaldığı için yer süzgeci içinde su kalmaz. Lağım kokusu içerisinde su bulunmayan yer süzgecinden dışarı çıkar. Rögar kuyusuna iki adet dirsek takılarak kanal borusunda su birikmesi sağlanır. Biriken su sayesinde poyraz veya rüzgârlı havalarda kokunun apartman içine yayılması engellenmiş olur. Başka bir çözüm ise havalık borusunun, çatı seviyesinden bir metre yukarıda bırakılmasıdır.Tuvalet ve lağım pis koku giderme kokusunda iddalı. Çeşme, Urla, Yelki, Seferihisar, İnciraltı, Menderes, Torbalı, Narlıdere, Güzelbahçe, Kemalpaşa, Karşıyaka, Balıklıova, Güzelyalı,

Wc deki kokunun sebebi

Klozetlerde de farklı olabiliyor. Bir klozetin duvardaki veya yerdeki tesisata bağlanırken ara parçaları birbirine sıkı geçmezse aradan hava alan kısımdan koku gelir. Pis su tesisatındaki tüm bağlantılar bu şekildedir. Mutfak giderinden koku geliyorsa orada da giderlerin bağlantıları kontrol edilmelidir. Çamaşır makinesi hortumları adaptör contaya geçerken sıkı geçmez, eğer bu bağlantıdan hava alıyorsa üzerine bir naylon veya bant sararak geçiş sağlamlaştırılır. Bu sayede kokuyu engellemiş oluruz. Giderin içindeki pisliklerin birikmesi kokuyu artırır. Tüm bunların dışında binanın en alt kısmında, rögara çıkışta es olması ve çatıdan 1 metre yükseğe havalık pimaşı çıkarılması da çok önemlidir. Kötü koku rögardan binaya giriş yapmamalı, bina içindeki koku da evlere dolmadan çatıya kadar uzatılan boş ağızdan dışarı atılmalıdır.

Banyo Lavabolardaki Kötü Koku

Sabah elinizi yüzünüzü yıkamak için girdiğiniz banyonuzda kanalizasyon kokusuyla karşılaştığınızda bu soruna çözüm bulmak için bizi arayıp su tesisat sektöründe koku tespiti cihazları kullanılarak profesyonel yardım alabilirsiniz. Evinize gelen ekiplerimiz koku şikayetleri konusunda yeterli düzeyde tecrübeye sahip arkadaşlardır. Bodrum katta meydana gelen kokuların ve insanı tiksindiren tuvalet kokusunun çözümü bizde bulabilirsiniz. Yemekhanelerde yaşanan gider kokusu problemi için uzman ekiplerimiz detaylı bir şekilde araştırma yaptıktan sonra garantili çözümler üreterek bu sorunlardan sonsuza kadar kurtulmanızı sağlar.

Yukarıda bahsedilen kokuya sebep çözüm sağlayan ve mutlak kokunun yerini tespit edebilen firmamız hangi cihazlar ile bu tür problemleri çözmektedir ? ve şunu da belirtelim koku tespiti işlemlerinde hiç bir yeri kırmıyoruz.

Evinizde İşyerinizdeki Pis Lağam Kokularına Son

Kötü kokuya sebep bir tıkanıklık ise, Tıkanıklık açma robot cihazları kullanılır, İzmir ‘de sadece bir kaç firma da bulunan bu cihazlar, sorunun garantili çözümünü sağlar.
Pimaş borularda bir çatlak var ise, Yurt dışından ithal oldukça pahalı kameralı görüntüleme cihazlarımız ile pimaş borulara gönderilen kameramız, pimaşlarda ne tür bir sorun var hepsini dahili hafızasına kaydederek sorunu tespit eder.
Koku tespit cihazımız ise, kokuyu görünür bir hale getirerek, bir duman şeklinde görünmesi sağlar ve fiziksel olarak gözle görünen kokular artık gün yüzündedir, koku tuvalet kenarların da mı geliyor, lavabonun altında mı, pimaş da ki bir açıklıktan mı, binayı inşa edenlerin ustalık hatalarından mı yoksa havalandırma boşluğun dan mı ? nokta atışı tespit edilir ve soruna garantili müdahale gerçekleştirilir.

Nöbetci Lagım açma ,Nöbetci Banyo Gideri Açma ,Nöbetci Mutfak gideri Açma ,Nöbetci Tuvalet gideri Açma ,Nöbetci Kanal Açma